Časté otázky

Prečo by som mal na kožné problémy používať produkty Grahams Natural?

Grahams Natural výrobky poskytujú bezprecedentné riešenie – obsahujú prírodné, klinicky testované zložky podporujúce zdravú pokožku, vytvárajú na nej potrebnú bariéru proti baktériám, majú transparentné zloženia a sú účinné.

C+Cream, Psoriasis cream a Rosacea cream sú zdravotnícke pomôcky I. kategórie. Čo to znamená ?

Znamená to, že všetky zložky prešli vedeckými a klinickými testami, ktoré preukázali, že sú učinné a pomáhajú. Zdravotnícka pomôcka I.kategórie je celosvetové uznanie všetkých zložiek našich produktov. Niektoré spoločnosti používajú jednu alebo alebo dve účinné látky, my používame celý „futbalový tím“.

Môžem byť alergický na produkt Grahams Natural?

Hoci je pravdepodobnosť veľmi malá (všetky Grahams produkty sú hypoalergénne a vyvinuli sa špeciálne pre veľmi citlivú pokožku), riziko alergie je tu vždy. Zistíte to tak, že na zdravý kúsok kože nanesiete malé množstvo prípravku. Za normálnych okolností koža nereaguje. Ak sa tak náhodou stane, môžete byť na prípravok alebo niektorú jeho zložku alergický. Vtedy prosím kontaktujte svojho dermatológa.

Môžem použiť krém na psoriázu na moju pokožku hlavy?

Áno, samozrejme. Odporúčame naniesť Psoriatic cream na postihnutú pokožku hlavy na noc a ráno umyť Grahams Natural prírodným šampónom a kondicionérom .

Je C+Cream hormonálna masť?

Nie. Všetky Grahams produkty sú bez hormónov. Okrem toho, že obsahujú len prírodné zložky, sú tiež hypoalergénne a nikdy neobsahujú chemické konzervačné látky.

Je bezpečné používať Grahams Natural počas tehotenstva?

Absolútne. Všetky naše výrobky sú zložené z prírodných zložiek. Vždy však odporúčame informovať svojho lekára o tom, že počas tehotenstva používate výrobky Grahams Natural Alternatives.

Je krém C+Cream vhodný pre deti?

Áno, C+Cream bol Geoffom Grahamom vyvinutý pre svojho vlastného syna, keď bol ešte len batoľa. C+Cream používajú deti už od 6tich týždňov a je vhodný pre všetky vekové kategórie. V prípade dojčiat konzultujte použitie C+Cream so svojím lekárom. Pre vyššiu účinnosť odporúčame používať krém C+Cream s kúpeľovým/sprchovým olejom Body &Bath oil.

Môže používať Grahams Natural Baby and Kids produkty aj novorodenec?

Áno. Všetky naše výrobky pre deti sú špeciálne formulované tak, aby boli vhodné aj pre novorodencov. Prípadné alergie na akékoľvek prírodné zložky odporúčame skontrolovať patch testom.

Prečo by si mali detskí používatelia vašich výrobkov urobiť patch test pred prvým použitím?

Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. Hoci produkty Grahams Natural Alternatives sú prírodné a určené na suchú a ekzematickú pokožku, može sa výnimočne stať, že je dieťa na niektorú prírodnú zložku v nich obsiahnutú citlivé. Preto je vždy vhodné pred prvým použitím urobiť patch test.

Prečo je vhodné Baby eczema cream používať s Baby Body & Bath Oil?

Preto, lebo pri klinickom testovaní boli najlepšie výsledky dosiahnuté pri ich spoločnom používaní. Ako prvý treba použiť detský olej. Olej vsiakne hlboko do vrstiev kože, čím vytvorí ochrannú bariéru. Potom na postihnuté miesta nanesieme náš krém na ekzém. Ten zníži začervenanie a potlačí zápal.

Sú všetky zložky výrobkov uvedené na obale?

Samozrejme. Grahams Natural sa pýši zložením svojich výrobkov a chce sa o to podeliť so zákazníkmi. Keďže takmer všetci naši zákazníci majú alergie alebo citlivú pokožku, chceme, aby presne vedeli, čo si na pokožku nanášajú.

Je fenoxyetanol bezpečný?

Často kladená otázka je „ako môžu byť produkty Grahams prírodné , ak obsahujú fenoxyetanol?“
Produkty, ktoré sú vyrobené na báze vody, potrebujú nejakú formu ochrany. Pridaním fenoxyetanolu sa zabezpečení ich ochrana pred baktériami až na 3 roky. Navyše, fenoxyetanol nie je prvok umelo vytvorený človekom, je to prírodný konzervant. Pre dosiahnutie vynikajúcich ochranných účinkov stačí jeho minimálne množstvo, len 1% . Je vedecky preukázané, že takáto nízka koncentrácia je maximálne bezpečný spôsob ochrany prírodných produktov.
Mnoho výrobcov skrýva skutočnosť, že ako konzervant používa fenoxyetanol. My informujeme otvorene a pravdivo.

Testujete vaše výrobky na zvieratách?

Nie, nikdy sme výrobky na zvieratách netestovali, ani nebudeme. Napriek tomu, že chceme urobiť všetko, čo je v našich silách aby sme našim používateľom ponúkli tie najlepšie produkty, nerobíme to na úkor životného prostredia a správame sa k nemu zodpovedne a priateľsky.

Back to top of page