Vaše skúsenosti

page-header
Vlasta, 47 rokov
Banskobystrický kraj

Začala som používať Rosacea krém. Účinky krému som spozorovala približne po 3 týždňoch používania. Keďže som mala len mierne prejavy rosacey, stačilo jedno balenie a môžem povedať, že rosaceu už mám pod kontrolou a krém teraz používam len preventívne.

page-header
Olívia, 47 rokov, Banskobystrický kraj

Trpím hyperhidrózou v oblasti podpazušia. No napriek tomu, ak by som si mala dať na telo nejakú „chémiu“, radšej si nedám nič. Dlhé roky som preto používala jediný prírodný deodorant, ktorý som našla na trhu. Bol síce prírodný, ale jeho účinok nevydržal dlho. Preto ma veľmi potešilo, keď som mohla vyskúšať ďalší, tentokrát deodorant od Grahams natural alternatives. Rozdiel je veľmi veľký. Herbal mineral deodorant okrem toho že je 100% prírodný, nádherne vonia. Aplikujem si ho ráno a jeho vôňu cítiť aj poobede po návrate z práce. Som maximálne spokojná.

page-header
Bronislava, Nitra

Mojim problémom, je rýchlejšia tvorba kožných vlasových buniek, čo spôsobuje žlté zhluky vo vlasovej časti. Zhluky spósobujú svrbenie a pri odlupovaní zhlukov dochádza k strate vlasov. Trápi ma to asi 4 roky. Použila som viacero produktov, no výsledky nesplnili moje očakávanie. Vlasy som mala matné bez lesku a veľmi suché a pokožka naďalej bola svrbivá.
Až použitím produktov Grahams Natural šampónu a kondicionéru sa moje problémy zmiernili a zhluky sa prestali vytvárať. Po použití obidvoch produktov aj šampónu aj kondicionéru sú aj vlasy lesklé bez vysušenia. A svrbivosť pokožky sa zmiernila. Som rada že som našla niečo čo pre moje problémy s vlasovou pokožkou rieši a nie iba potláča.

page-header
Jana , vek 52 rokov ,Nitra

Po dlhom skúšaní rozličných výrobkov a používaní antibiotík, som skúsila krém Rosaceu . Bola som veľmi prekvapená, pretože som nedúfala, že prejavy rosacei na nose sa mi značne zlepšia už za dva týždne. Ložisko bolo menej vystúpené na povrch, zdureniny sa zmenšili, rovnako aj začervenanie nosa. A prestalo aj mokvanie. Veľmi sa teším .

page-header
Mária, Martin / vek 55 rokov /

Psoriázu mám na lakťoch, po natretí Grahams Psoriasis cream mi ložiská nesčervenajú a vyzerá to tak, že ustupujú aj šupinky. Krém používam po kúpaní 1 krát denne a stav sa zlepšuj , ale musím krém používať asi dlhšie, uvidím. Vyskúšala som už všetko možné čo existuje na trhu. Páči sa mi, že krém je bez zápachu, dobre premastí pokožku, vstrebe sa do nej a nezanechá mastné oblečenie.

page-header
Katka, vek 42 rokov, Mošovce

Psoriázu mám už 25 rokov vyskúšala som už všetko možné, som aj na biologickej liečbe čo už je ozaj pre ťažkých psoriatikov. No aj tak mám prejavy na pokožke . Skúsila som Psoriasis krém na psoriázu. Počas pôsobenia to najskôr štípalo, keďže som ložiská mala rozškrabané, no po pár minútach sa pokožka stabilizovala a bolo to v pohode. Po 1,5 týždni nastalo zblednutie mojich starých ložísk, pokožka bola menej šupinatá. Neverila som vlastným očiam… Pači sa mi konzistencia krému, dobre sa vstrebáva. Dokonca som skúsila pokus, že čo to spraví keď preruším mastenie Keď som na chvíľu vysadila Psoriasis crem , ložiská sa mi opäť začervenali, takže som si len potvrdila, že zlepšenie nastalo vplyvom krému. Takže pokračujem ďalej v aplikácii.

page-header
Matka Lucia z Martina / dieťa Saška 4,5 roka /

Naša dcérka je atopický ekzematik. Už od narodenia sa jej robia červené ložiská v zhyboch na rukách a nožičkách a tiež pod krkom. Reaguje aj na vodu pri kúpaní. Stále plače že ju všetko svrbí. Začali sme používať striedavo Grahams natural baby na ekzém pre deti s olejčekom /body / na noc a cez deň baby ekzém krém pre deti. Po dvoch týždňoch sa jej stav začal konečne zlepšovať. Pokožku má menej červenú, malá spokojnejšie spáva, nemá tak napnutú kožu ako pred tým, pokožka je vláčnejšia a pružnejšia. Veľmi sa tešíme .

page-header
Matka Zuzana z Martina / dcérka Vierka ,vek 1,5 roka /

Moja dcérka má od narodenia atopický ekzém. Pod krkom a na ručičkách máva veľmi silné začervenanie a veľmi ju to svrbí. Skúšali sme už všetko možné. Nič nezaberalo. Tak na odporúčanie združenia pre pacientov s chronickými ochoreniami Bodkáčik, kde sme hľadali pomoc nám poradili nový výrobok . Vyskúšali sme sadu Grahams natural baby pre deti na ekzém, ktorá nám pomohla. Nášmu drobcovi sa konečne uľavilo, behom 3 – 4 dní sa ekzém veľmi zlepšil…Miesta boli menej červené, taktiež menej suché, prestala sa budiť zo spánku, prejavy pri kúpaní ako začervenanie už neboli také výrazné, pokožka našej dcérky bola viditeľne zlepšená. Ja sama som atopička a vyskúšala som Grahams C plus cream na ekzém a stav sa výrazne zlepšil aj mne.

page-header
Caroline, Spojené kráľovstvo

Som im veľmi vďačná za to, že vytvorili krém, ktorý mi pomohol. Rada sa preto podelím, o svoj príbeh a inšpirovala tak ostatných pacientov trpiacich rosaceou, ktorí ešte krém od firmy Grahams Natural neskúsili. Ďakujem.

page-header
Kerryne H.,Austrália

Môj manžel začal používať C+Cream na ekzémy a veľkú úľavu pocítil už do 24 hodín. Začervenanie významne pokleslo po 4 aplikáciách krému a oleja na kúpanie.

page-header
Krystle H.,Austrália

Vyskúšali sme už toľko krémov, ktoré sľubujú, že budú zmierňovať ekzém môjho manžela a detí a nakoniec sme vždy skončili sklamaní s malou, alebo žiadnou úľavou. Stretla som vás na detskom veľtrhu v Melbourne a hoci sme boli skeptickí, váš olej aj krém sme si kúpili. Páni páni páni, rozdiel v tak krátkom čase je neuveriteľný! Ako ste sľúbili, tieto výrobky sú úžasné! Ešte raz ďakujem za taký skvelý produkt. Ďaľšie výrobky budeme objednávať už čoskoro.

page-header
Margareth C.,Austrália

Keď som bola mladá, bola som uvedená v lekárskych časopisoch Nového Zélandu ako najalergickejší človek v krajine. Celé moje telo od nôh po tvár bolo posiate nepeknými chrastami od ekzému.
V noci som mala na rukách natiahnuté ponožky, aby som zabránila neustálemu nočnému škriabaniu sa. Život bol peklo a ostatné deti sa mi vyhýbali. Bola som zjazvená, krvácajúca čudáčka s mokvajúcimi ranami.
Teraz mám 52 a vychovala som dve deti. Používame Grahamov krém na ekzémy od jeho objavenia v roku 2005. V našich kruhoch ho označujeme ako „The Magic Cream“.
Za tie roky som kúpila doslova stovky balení, ktoré rozdávam celkom cudzím ľuďom, ktorých vidím trpieť rovnako ako ja. Keď ich o dva týždne skontrolujem, mám radosť, že vidím človeka bez ochorenia. Nevidela som žiadny iný produkt, ktorý by rovnako fungoval.
Osobne som niekoľkokrát hovorila s Geoffom Grahamom, aby som mu poďakovala za produkt meniaci život. Určite si tie telefonáty nepamätá, pretože som sa s ním osobne nikdy nestretla. Som iba oddaná zákazníčka, ktorá je šťastná, že Geoff vytvoril prírodný produkt, ktorý FUNGUJE.
Ďakujem všetkým v spoločnosti Graham’s za to, že vyrábajú tieto produkty a pomáhajú ľuďom ako ja a moje deti žiť normálny život.

page-header
Nikki E.,Austrália

Po rokoch utrpenia, návštevách mnohých lekárov, odborníkov, používania rôznych krémov, liekov atď. NIČ nefungovalo .. Dostal som info o Grahams C + krém na ekzém a dermatitídu, povedal som si, že to vyskúšam, no bol som presvedčený, že to asi nebude fungovať …
Je to úžasné a skutočne to funguje.
Ďakujem veľmi pekne za úľavu pokožky mojich rúk..

page-header
Natalie C.,UK

Milujem tieto produkty !! C+Cream používam už 2 týždne a výsledky sú úžasné. Tiež milujem Body&Bath Oil, ktorý udržuje moju pokožku tak hydratovanú a hebkú. Veľmi doporučujem.

page-header
Andrea W.,UK

Dostala som príležitosť vyskúšať Rosacea Cream a používala som ho ráno a pred spaním. Zistila som, že sa mi za posledné 2 týždne natoľko znížilo začervenanie z rosacey, že už nemusím na jej zakrytie používať hromadu podkladových krémov a korektorov. Vizuálne vidím zlepšenie každým dňom. Odporúča sa ponechať ho v chladničke a po nanesení ho opláchnuť, ale nerobím ani jednu z týchto vecí a zistila som, že aj tak robí svoju prácu skvelo. Je rýchlo sa vstrebávajúci a nemastný.

page-header
Carol Ann K.,Kanada

Úžasné, liečivé a najlepšie. Trpím ekzémom na rukách posledné tri roky, neviem prečo, ale je to veľmi bolestivé a dokonca to ovplyvňuje moje nervové zakončenia ruky. Hľadala som prírodné liečivá a keď som našla výrobky Grahams Natural, veľmi som sa potešila. Našla som distribútorskú spoločnosť v západnej Kanade, kde bývam, a objednala som si ich pre svoje lekárske estetické a wellness centrum v spoločnosti Your Time Machine Awaits Wellness Medi-Spa na ostrove Vancouver. Funguje to! Ďakujem veľmi pekne.

page-header
Jason,UK.

Rosacea Cream som si kúpil po tom, čo som minul stovky (takmer tisíce) na mnohé rôzne druhy výrobkov v rámci ošetrenia mojej precitlivenej, tenkej bledej pokožky náchylnej na akné a na rosaceu. Aj keď som nebol presvedčený, že tento krém dokáže liečiť alebo vyliečiť všetky vyššie uvedené problémy, modlil som sa, aby mi nepriniesol nepriaznivú reakciu (pálenie, štípanie alebo dráždivú dermatitídu) rovnako ako 95% všetkých ostatných produktov. Ako som povedal, moja pokožka je mimoriadne citlivá. Našťastie som vďaka podpore tímu služieb zákazníkom Grahams Natural prostredníctvom ich stránky zdokonalil spôsob, ako to aplikovať s minimálnym alebo žiadnym podráždením (vážne, moja pokožka je taká citlivá, že aj voda mi spôsobuje vyrážku) a konečne začínam využívať úžasné výhody tohto krému a jeho neuveriteľných prísad, ktoré ponúka. Aplikujem ráno na čerstvo očistenú, stále vlhkú pokožku a s radosťou môžem povedať, že začervenaný vzhľad mojej obávanej rosacey sa zo dňa na deň pomaly zmenšuje. Veľmi odporúčam a určite ho budem používať ešte mnoho rokov!

page-header
Lizzie W., Westervoort,Holandsko

„Aký skvelý produkt !! Moja 4-mesačná dcéra má takú suchú a svrbiacu pokožku, že sa škriabala, až kým nezačala krvácať. Teraz mi svokra dala Baby eczem cream. Už som toho toľko bez výsledkov vyskúšala…Ale povedala som si, že vyskúšam aj tento, veď uškodiť to nemôže. .. Po 2 dňoch mazania už boli najhoršie škvrny preč. Dcéra je šťastná a ja samozrejme tiež. Dnes jej dám aj Bath Oil. Výrobky určite doporučujem!

page-header
Margot F., Nijmegen,Holandsko

Môjmu 9mesačnému synovi lekári predpísali hormonálnu masť, ktorá mu vôbec nepomohla. Škriabal sa, až kým nekrvácal a nemal hrozné červené, silné škvrny na čele. Kúpila som Baby Eczem Cream a po 3 dňoch to vyzeralo veľmi odlišne. Pleť je vláčna, jemná a je oveľa menej červená. Dostala som toľko komplimentov, že môj syn vyzerá konečne dobre… Najdôležitejšie však je, že ho to oveľa menej svrbí. Myslím, že výrobky Grahams Natural sú úplne fantastické a tiež ich odporúčam každému, kto trpí ekzémom.

page-header
Alexandra,Hilvarenbeek,Holandsko

Môj 2,5-ročný syn mal od narodenia svrbivé vyrážky podobné ekzémom. Žiadna masť ani krém dostatočne nepomáhali … až kým som neobjavila Grahams Natural. Kúpila som C+Cream a po 1 až 2 dňoch vyrážky neboli červené a zapálené a oveľa menej svrbeli. Okamžite sme preto šli kúpiť väčšie tuby. Krémy sa veľmi ľahko rozmazávajú a do pokožky sa vstrebávajú rovnomerne, čo ocenia hlavne najmenší pacienti.. Stručne povedané: sme viac ako spokojní!

page-header
Juul,Horst,Holandsko

Bojujem s ekzémom už 50 rokov. Po všetkých druhoch hormonálnych mastí, svetelnej terapii a liečbe si dovolím povedať ÁNO vášmu produktu C+Cream. Konečne účinný liek na svrbenie, suchú pokožku a vyrážky.

page-header
Fokko D.,Groningen,Holandsko

V Groninger Weekblad sme čítali článok o výrobkoch Grahams Natural, že ich vyrobili pre svojho syna z prírodných zdrojov a že mu to nesmierne pomohlo. C+Cream používame už týždne a výsledok je úžasný. Môj manžel mal ekzém na tvári, veľa šupiniek na pokožke hlavy a veľmi červenú podráždenú pokožku. Odkedy používame výrobky Grahams Natural, má sa veľmi dobre. Skvelá, pokojná a hladká pokožka, super produkt.

page-header
Jennie G.,Bedum,Holandsko

Po rokoch boja proti ekzémom rôznymi hormonálnymi masťami, svetelnou terapiou atď., používam Grahams Natural C+Cream 3 mesiace. Pokožka je oveľa pokojnejšia a jemnejšia, oveľa menej podráždená a svrbiaca. Určite ju môžem doporučiť všetkým.

page-header
Esther van G.,Kootwijkerbroek,Holandsko

Dlho som sa snažila dostať svoj ekzém pod kontrolu. Používala som veľa mastičiek a liekov, mám za sebou mnoho návštev u lekára. Výrobky Grahams Natural som našla prostredníctvom článku v novinách. Po použití dvoch túb C+Cream sa zdá, že to funguje. Môj ekzém je pokojnejší a nezhoršuje sa ani vplyvom stresových situácií. Tento liek sa mi páči a odporúčam ho aj ostatným.

page-header
Annet D.,Holandsko

Vyskúšala som všetko na potlačenie ekzému na rukách. Aj hormonálnu masť, ktorá úplne ničí vašu pokožku. Už niekoľko dní používam výrobky Grahams Natural C+Cream a mám oveľa menšie začervenanie a svrbenie. Zdá sa, že je to krém z neba. Každý, kto má ekzém, vie, aký to má vplyv na jeho život. Posledné dni som však taká spokojná… Veľmi pekne ďakujem a naozaj to všetkým odporúčam.

page-header
Sandra,Holandsko

Grahamov Natural krém na psoriázu je veľmi užitočný. Používajte dvakrát denne.

page-header
Tracey F.,Austrália

Už niekoľko rokov používam krém C + Cream, ktorý mi pomáha kontrolovať dermatitídu na tvári. Robí zázraky aj so suchosťou môjho citlivého očného okolia.

page-header
Delia,Holandsko

Sused bol produktom C+Cream veľmi nadšený a pretože máme rovnaký „kožný problém“ skúsila som ho aj ja.
Po získaní potvrdenia od spoločnosti Grahams Natural, že ide o hypoalergénny výrobok a po vyskúšaní (v mojom prípade spočiatku v kombinácii s hydratačným krémom) som nadšená. Už roky som nemala takú jemnú a hladkú pokožku.
Skutočne úžasné.

page-header
Melinda M.,UK

Zatiaľ je všetko vynikajúce. Krém na psoriázu som používala na pokožku zadnej strany hlavy, ktorá ma asi 2-3 týždne intenzívne svrbela. Zdá sa, že používaním krému sa tento problém výrazne zmiernil. Ďakujem 🙂

page-header
Renee W.,UK

Kúpila som balíček starostlivosti o pleť Grahams Natural pre môjho brata, ktorý mal od detstva ekzémy a veľmi suchú pokožku. Tvrdí, že výrobky sú úžasné. Krém je dobrý, pretože nie je vôbec mastný a Natural Body Wash skutočne pomohol jeho začervenanej pokožke. Nesmierne mu pomohlo, že nemal suché a popraskané ruky. Celkovo je nadšený.

page-header
David C.,UK

Psoriasis Cream používam iba päť dní a mám veľké zlepšenie. Psoriáza sa zastavila a pokožka na kolenách a lakťoch je teraz viditeľne v lepšom stave.

page-header
Mandana K.,Kanada

Skvelý produkt, jediný prírodný dezodorant, ktorý skutočne funguje.

page-header
Debbie G.,Austrália

Rosacea Cream na mňa urobil veľký dojem. Už nikdy si nebudem kupovať na svoju pleť iné produkty. Je to skutočne úžasný krém a vyčistil mi pleť už za pár dní. Ďakujem.

page-header
Chanel N.,Austrália

Skvelý C+Cream na suchú, svrbiacu a popraskanú pokožku. Používa ho moja mama a teraz aj môj manžel, ktorý je mäsiar a má suché ruky … ďakujem vynikajúce produkty a služby ♥ ️

page-header
Jennifier R.,UK

Moja psoriáza je na tvári, väčšinou na čele a obočí, takže neustále vyzerám, akoby som mala lupiny v obočí (veľmi trápne). Som šťastná, že mi Grahams Natural Psoriasis Cream pomáha odstrániť nielen šupinky, ktoré sú na koži, ale aj začervenanie pod nimi.

page-header
Lillian U.,UK

S doterajšími výsledkami som veľmi spokojná. Zmierňuje príznaky psoriázy.

page-header
Marnie Q.,Austrália

C+Cream a Body&Bath Oil používajú moji chlapci už od malička na svoje ekzémy. Jediná vec, ktorá pomáha!

page-header
Rita,Austrália

Môj manžel má kožné problémy na nohách, rukách, tvári, ušiach. Jeho líca boli červené, teplé a niekedy ho svrbeli oči. Pozerala som a hľadala informácie o ekzémoch a mala som pocit, že by to na tvári mohla byť rosacea. Nechápte ma zle, pred vyskúšaním inej metódy sme boli u lekárov. Steroidný krém funguje, ale stav sa vráti a je to ešte horšie. Kúpila som mu Rosacea Cream na tvár, pretože na tom mu najviac záležalo kvôli práci. TENTO KRÉM NAOZAJ FUNGUJE a po 3 tubách, ktoré sme mali v zásobe, si manžel naniesol iný krém bez toho, aby mi povedal, že tento krém sa minul a jeho rosacea sa opäť vrátila. Hneď ako som zistila, že jeho tvár nie je v poriadku, rýchlo som mu zaobstarala nové balenie a jeho rosacea po 2 dňoch opäť zmizla.

page-header
Tia,Austrália

V decembri som sa cez deň spálila na slnku a po spálení sa mi na viacerých častiach kože objavila podivná vyrážka. Navštívila som veľa lekárov, ktorí mi nevedeli odpovedať, bola som u dermatológa a diagnostikovali mi traumu vyvolanú psoriázu. Vyskúšali sme na mojej pokožke veľa krémov, ako napríklad krém s kyslým dechtom a tiež silný steroidný krém, ktorý to mierne vyčistil.. Člen mojej rodiny našiel facebookovú stránku a povedal mi o Grahams Natural. Snažím sa používať čo najviac prírodné výrobky, takže som si kúpila niekoľko vašich výrobkov, asi po týždni používania krému na psoriázu som zistila, že funguje a pomáha. Dnes mám stále veľmi jemné bodky, ale nedá sa to porovnať so stavom spred pol roka.
Ďakujem!

Back to top of page