O Grahams Natural Alternatives

Príbeh rodiny Grahamovcov veľa ľudí nepozná. No pri vzniku ich produktov zohral veľkú rolu.

Geoff (majiteľ) bol ako 3mesačný jedným z najhorších prípadov ekzému v Kráľovskej detskej nemocnici v Austrálskom Melbourne. Rovnaké ochorenie zdedil aj jeho syn Ryan. Geoff však odmietol syna liečiť konvenčným spôsobom, teda liekmi plných chemikálií, steroidov, hormónov a podobne.. Krémy s takýmto obsahom síce prinesú čiastkovú úľavu, no ich dlhodobé používanie vyvoláva množstvo vedľajších účinkov. Rozhodol sa hľadať prírodnú alternatívu.

Ako prvý vyvinuli Grahams Natural C+Cream , ktorý upokojuje, hydratuje pokožku a bráni šíreniu infekcie. Vzápätí uviedli na trh Grahams Natural Body&Bath Oil. Pre vyšší  účinok sa krém s olejom požívajú spoločne a k dnešnému dňu sa stali jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších prostriedkov v boji s ekzematickou pokožkou.

Geoff so Shannon pokračovali vo výskume ďalej a zamerali sa na také kožné ochorenia, akými sú psoriáza a rosacea. Pre pacientov trpiacich týmito ochoreniami vyvinuli 100% prírodné Psoriasis CreamRosacea Cream. Nezabudli ani na najmenších a pre deti trpiace ekzémom pripravili špeciálnu radu čisto organických prípravkov Grahams Natural Baby  Eczema Cream a Baby Body&Bath Oil. 

Manželia Grahamovci si dali záležať na tom, aby všetky ich výrobky boli 100% organického pôvodu. Každý, kto si kúpi akýkoľvek ich produkt má istotu, že kupuje výrobok bez hormónov, bez parabénov, bez minerálnych olejov, bez steroidov, bez parfémov a jeho testovanie sa neuskutočnilo na zvieratách. O úspešnosti ich príbehu, na začiatku ktorého bola len obyčajná  snaha uľaviť od bolesti  chorému synovi, svedčí fakt, že všetky produkty Grahams Natural Alternatives sa vyvážajú už do 15 krajín po celom svete. Len základného C+Creamu sa predá viac ako 100 tisíc kusov ročne. Na dopyt po výrobkoch Grahams natural alternatives  zareagovala aj jedna z najväčších sietí lekární vo Veľkej Británii,  Lloyds Pharmacy. Vo svojich 1000 lekárňach uviedla v roku 2019 na anglický trh 3 základné produkty. Vypredali sa za neuveriteľných 48 hodín!  Rovnako veľký úspech zaznamenal detský krém Baby Eczema, ktorý sa počas jediného roka predaja vo Veľkej Británii zaradil medzi 20 najpredávanejších detských krémov v krajine.

Back to top of page