To, čo začalo ako zúfalé úsilie otca liečiť ekzém vlastného syna, sa stalo jedným z najdojímavejších príbehov Austrálie. Grahams Natural Alternatives bol založený Geoffom Grahamom. Trojmesačný Geoff bol prehlásený ako jeden z najhorších prípadov ekzému v Kráľovskej detskej nemocnici v austrálskom Melbourne. Celý život bojoval s ťažkým ekzémom a rovnaký problém zdedil aj jeho syn Ryan.Ten mal ekzémom pokryté celé telo. Akonáhle ekzém zasiahol aj hlavu, Geoff sa rozhodol konať.Spolu s manželkou Shannon navštívili mnohých odborníkov a dermatológov a vyskúšali všetky možnosti konvenčnej liečby. Výsledky sa však nedostavovali. Na Ryanovu liečbu však nechceli používať prípravky obsahujúce chemikálie. Z vlastnej skúsenosti vedeli, že efekt takých prípravkov je minimálny, navyše s množstvom vedľajších nežiadúcich účinkov.

Preto sa rozhodli pre citlivú pokožku svojho syna sami vyvinúť čisto organickú alternatívnu liečbu, ktorá by bola

protizápalová – ekzematická koža má skolny k zápalu a začervenaniu,

antibakteriálna – baktérie spôsobujú na koži poškodenej ekzémom infekciu,

hydratačná – suchá koža s ekzémom svrbí.

Začali miešať suroviny, ktoré Geffovi v boji s ekzémom pomáhali. Po rokoch strávených výskumom a vývojom vzoriek vlastných zmesí z najkvalitnejších prírodných ingrediencií  sa im podarilo vyvinúť účinné, no predovšetkým čisto organické prípravky na liečbu kožných problémov.Sú špeciálne navrhnuté tak, aby zmierňovali začervenanie a svrbenie pokožky a aby ju  úspešne chránili a hojili.

Ako prvý vyvinuli Grahams Natural C+Cream , ktorý upokojuje, hydratuje pokožku a bráni šíreniu infekcie. Vzápätí uviedli na trh Grahams Natural Body&Bath oil. Pre vyšší  účinok sa krém s olejom požívajú spoločne a k dnešnému dňu sa stali jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších prostriedkov v boji s ekzematickou pokožkou.Zaúčinkovali nielen Geoffovi a jeho synovi Ryanovi, ale už nespočetnému množstvu ľudi na svete, ktorí trpia kožnými problémami.

Geoff so Shannon pokračovali vo výskume kožných ochorení akými sú  psoriáza a rosacea. Pre pacientov trpaciach týmito ochoreniami vyvinuli 100% prírodné Psoriasis creamRosacea cream. Nezabudli ani na najmenších a pre deti trpiace ekzémom pripravili špeciálnu radu čisto organických prípravkov Grahams Natural Baby  Eczema Cream a Baby Body&Bath Oil. 

Na začiatku chceli Geoff so Shannon iba pomôcť synovi so zapálenou, červenou a svrbiacou pokožkou. Chceli urobiť všetko pre to, aby mohol viesť plnohnodnotný život bez bolesti a neustáleho škrabania sa. Nakoniec pomohli nielen jemu. Vďaka svojej vytrvalosti dnes ich produkty používajú ľudia na celom svete. A dopyt po nich neustále rastie. Prečo? Pretože výrobky Grahams Natural Alternatives sú všetky bez chemických zložiek, steroidov, parabénov, bez hormónov a  minerálnych olejov.

Video Grahamovcov

Back to top of page