grahamsnat 5 októbra, 2020

Naše výrobky sú bez nebezbečných steroidov

Kožné ochorenia, akými sú ekzém, psoriáza a rosacea, sú pomerne časté. Napriek tomu, že sa týmto problémom venuje vo výskume veľká pozornosť, nenájdete na trhu veľa produktov, ktorých účinok je dlhodobý a neobsahujú steroidy.

Spoločnosť Grahams Natural je pyšná na to, že pacientom trpiacim kožnými problémami  poskytuje úľavu od bolesti vlastnými výrobkami, ktoré obsahujú iba prírodné a klinicky testované zložky. Výrobky Grahams Natural neobsahujú steroidy.

Prečo nepoužívame steroidy.

Najčastejšími steroidmi používanými pri ošetrení ekzému, psoriázy, rosacei, alebo pri starostlivosti o pleť sú lokálne steroidy. Sú vyrobené umelo, v laboratóriách. Účinkujú tak, že zabraňujú  vzniku buniek, ktoré sa v tele uvoľňujú  ako reakcia na rôzne alergény a iné spúšťače a spôsobujú tým zápal. Avšak, ich aktivita spôsobuje veľké množstvo vedľajších nežiadúcich účinkov. Medzi najčastejšie patrí rednutie kože, potenciálne zvýšenie krvného tlaku a dlhším používaním aj vznik trvalých strií

Preto sme hľadali spôsob, ako pacientom pomôcť bez toho, aby boli nútení aplikovať si na kožu niečo, čo im spôsobí mnoho nepríjemností. Podarilo sa nám vyvinúť a klinicky otestovať prírodné produkty, ktoré obsahujú aktívne zložky s jedinečnými liečivými účinkami. Poskytnú úľavu od kožných problémov, no zároveň nezaťažia pokožku nebezpečnými vedľajšími účinkami. Grahams prírodné produkty sú zdravotnícke pomôcky I. katégorie. Znamená to, že všetky zložky musia byť vedecky a klinicky testované na veľkej vzorke pacientov a zároveň musí byť preukázaná ich účinnosť.  Niektoré spoločnosti používajú vo svojich produktoch 1 alebo 2 klinicky testované účinné látky. My, v Grahams natural, sme klinicky testovali „celý futbalový tím“ zložiek. Všetky preukázateľne fungujú. A čo je najdôležitejšie, bez použitia steroidov.

Back to top of page