grahamsnat 5 októbra, 2020

Prečo všetci hovoria o kréme na rosaceu

Rosacea je bežné kožné ochorenie, ktoré má dopady na státisíce ľudí po celom svete. Dopad je vždy nielen fyzický, ale aj emocionálny. Ľuďom, ktorí ňou trpia, totiž často spôsobuje sociálnu izolovanosť a znížené sebavedomie.

Rosacea, alebo aj ružovka,  je začervenanie pokožky na tvári. V horších prípadoch sa môže toto začervenanie  zapáliť a pokožka sa stane bolestivou.  Môže sa tiež prejaviť jemnými rozšírenými krvnými cievkami a zápal spôsobí vznik drobných hrčiek a pupienkov. Na rosaceu zatiaľ neexistuje žiadny liek – jedinou úľavou, ktorú môžu pacienti nájsť, je lokálna alebo orálna liečba, ktorá príznaky (podráždenie, začervenanie, v horšom prípade zápal) potláča.

Takmer všetky  predpísané liečebné postupy majú však limit použitia, čo znamená, že sa môžu používať iba určitý čas. Inak sa pri liečbe vyskytne mnoho vedľajších účinkov.  Keďže sa rosacea nachádza na tvári, je nevyhnutné nájsť tú správnu liečbu čím skôr nielen kvôli zmierneniu začervenania a zápalu, ale predovšetkým kvôli emocionálnym problémom a zníženému sebavedomiu, ktorými často takto postihnutý človek trpí.

Grahams Natural Rosacea Cream

Stal sa jedným z najpredávanejších prírodných liečivých krémov na trhu. Mení životy pacientov postihnutých rosaceou k lepšiemu, o čom svedčí veľké množstvo pozitívnych ohlasov a svedectiev.

Obsahuje jemný terapeutický vzorec, ktorý znižuje viditeľnosť príznakov rosacey. Krém na upokojenie pokožky využíva silné vlastnosti prírodných zložiek. V kréme sa nachádza jojobový olej, ktorý má protizápalové vlastnosti, vysušuje a aktívne zmierňuje začervenanie. Ďalšou účinnou zložkou na zníženie zápalu a zvlhčenie pokožky prostredníctvom mastných kyselín so stredne dlhým reťazcom je kokosový olej. Krém neobsahuje žiadne antibiotiká ani steroidy a je vhodný na dlhodobú liečbu.

Prečítajte si nižšie naše recenzie o tom, ako Grahams Natural Rosacea Cream zmenil život ľudí trpiacich rosaceou.

" Rosaceu mám asi osem až deväť mesiacov. Lekári mi odporučili rôzne steroidné krémy, ktoré to podľa mňa ešte zhoršili, brala som antibiotiká. Môj stav sa nezlepšoval a ja som preto neustále hľadala niečo, čo by moju pokožku trochu upokojilo. Preto som vyskúšala aj Grahams Natural Rosacea krém. Moja pokožka bola v zlom stave. Bola červená, vyzerala príšerne a ja som odmietala vychádzať z domu. Doslova to vyzeralo, ako keby som mala celú tvár spálenú. Aby som bola úprimná, krém mi skutočne zmenil život. Ako vidíte, už je to preč. Je to neuveriteľné! Dajte krému čas, aby mohol zaúčinkovať. V mojom prípade to trvalo sedem dní kým som uvidela výrazné zlepšenie. Je to najlepší krém.. Potešilo ma tiež, akí sú vo firme neuveriteľne nápomocní. Poslala som im správu a napriek tomu, že oni sú z Austrálie a ja z Veľkej Británie, ozvali sa za jeden deň a poradili mi. Som im veľmi vďačná za to, že vytvorili krém, ktorý mi pomohol. Rada sa preto podelím, o svoj príbeh a inšpirovala tak ostatných pacientov trpiacich rosaceou, ktorí ešte krém od firmy Grahams Natural neskúsili. Ďakujem.“

-Caroline

Spojené kráľovstvo
" Musel som vám dať vedieť, že váš krém na rosaceu zmenil môj život. Vyskúšal som všetky hydratačné krémy na trhu, ktoré mi iba zhoršili pokožku. Nakoniec som dva roky radšej nepoužíval nič a existoval len so suchou a červenou pokožkou. Bol som tak deprimovaný.. Váš krém urobil s mojou pokožkou a sebavedomím zázraky, konečne žijem radostný život bez starostí. Z celého srdca vám veľmi pekne ďakujem”

– Ryan

AUS
Back to top of page